Parczew

42-latek ukrywał poszukiwanego znajomego

Region Śr. 06.12.2023 13:15:45
06
gru 2023

Mieszkaniec gminy Milejów ukrywał na terenie swojej posesji poszukiwanego listem gończym znajomego. 52-latek był poszukiwany za przestępstwa przeciwko rodzinie. Został zatrzymany przez parczewskich policjantów i kolejne 8 miesięcy spędzi w więzieniu. 42-letni właściciel posesji usłyszał zarzuty w związku z ukrywaniem poszukiwanego mężczyzny.

Parczewscy policjanci na podstawie ustaleń własnych dokonali przeszukania jednej z posesji znajdującej się w gminie Milejów, na której miał przebywać poszukiwany listem gończym 52- latek. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo przeciwko rodzinie.

42-letni właściciel posesji kategorycznie zaprzeczał, aby na jego posesji znajdował się poszukiwany znajomy. Ponadto utrudniał wykonanie czynności funkcjonariuszom. W trakcie sprawdzenia, okazało się, że w jednym z budynków gospodarczych przebywa poszukiwany 52-latek, który nie krył zdziwienia na widok policjantów. Został zatrzymany. Kolejne 8 miesięcy spędzi w więzieniu.

Z uwagi na utrudnianie czynności funkcjonariuszom oraz ukrywanie poszukiwanego mężczyzny, 42-letni właściciel posesji usłyszał zarzuty.

sierżant sztabowy Anna Borowik

1 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.
Nicola Kargul Śr. 06.12.2023 11:53:43

czyżby obydwaj pochodzili z garwolina?